Gizlilik Politikası

  • Home / Gizlilik Politikası

Tüm hakları saklıdır. Sitede bulunan bilgiler, içerikler ve görseller yazılı izin olmadan kullanılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz ve başka bir forma sokulamaz. VERİKO hiçbir özel ve tüzel kişiliğe önceden haber vermeden bu internet sitesinde yer alan bütün bilgi, hizmet, ürün ve görsel unsurları değiştirme hakkına sahiptir. VERİKO okuyucu odaklı hizmet felsefesi ile okuyucularından aldığı kişisel bilgilerin gizliliği konusunda, okuyucularımızın bilgi veya onayı dışında ya da yasal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece herhangi bir 3. şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşılmayacağını taahhüt eder.

Bu sitedeki her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet, VERİKO veya bağlı şirketlerine aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. İzinsiz değişiklik yapmak, kopyalamak, kiralamak, ödünç vermek, iletmek ve yayınlamak yasaktır. Bu siteden alınan her türlü ses, görüntü, yazı içeren hiçbir bilgi ve belge satılamaz veya herhangi bir kâr amacıyla dağıtılamaz. VERİKO sitesindeki bağlantılar sizi VERİKO ağının dışına götürebilir. VERİKO bu sitelerin içeriği, doğruluğu veya işleviyle ilgili olarak, hiç bir sorumluluk üstlenmez. Bu bağlantılar iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. VERİKO, bağlantısını verdiğimiz sitelerde daha sonra olabilecek herhangi bir değişiklikten sorumlu değildir. VERİKO, VERİKO’ya bağlı oluşumlar veya bu sitenin oluşturulması, üretilmesi veya iletilmesinde yer alan diğer herhangi bir üçüncü taraf bu siteye erişim veya sitenin kullanımından doğabilecek herhangi bir doğrudan, dolaylı, arızi, tali veya cezai zarar, ziyan veya hasardan ötürü sorumlu tutulamaz.

Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. VERİKO veya bağlı platformlardan herhangi biri, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez. Ayrıca, bu siteye erişiminiz, kullanmanız veya bu siteden herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge indirmeniz nedeniyle bilgisayar donanımınızda veya diğer varlıklarınızda olabilecek herhangi bir hasar veya bulaşabilecek bir virüsten VERİKO sorumlu tutulamaz. İnternet aracılığıyla VERİKO’ya ilettiğiniz her tür bilginin (her tür yorum, öneri, fikir, grafik, vb dahil), size veya başka herhangi bir kişiye herhangi bir ödeme yapılmaksızın, sınırsız kullanım hakkı yalnızcaVERİKO platformunun mülkiyetine geçecektir. Ayrıca, bu tür bilgiler tarafımızca gizli tutulmak zorunda değildir.

18 yaşından küçüklerin, VERİKO web sitesine, velileri veya vasilerinden izin almaksızın bilgi sunmalarından VERİKO sorumlu tutulamaz.